HomePořádající organizacePartneři veletrhuKontakty a další informaceNapsali o násFotogalerie
Veletrh práce 2008Pro firmy > Workshop zaměstnavatelů a zástupců univerzity
Pro firmy
Pro studenty

Registrační formulář naleznete zde.

Průvodce - organizační pokyny pro firmy naleznete zde - čtěte pozorně

Workshop zaměstnavatelů a zástupců univerzity

Napadají vás možnosti spolupráce s Univerzitou Palackého a přemýšlíte, na koho se na univerzitě obrátit? Zúčastněte se workshopu, který vytváří prostor pro vzájemnou komunikaci mezi univerzitou a externím prostředím. Univerzita tímto způsobem vyvíjí iniciativu vést vzájemný dialog, který povede k jednorázové nebo trvalejší spolupráci.

Workshop proběhne jako součást Veletrhu práce 8. dubna 2008 v Uměleckém centru UP – Konviktu, 2. patro, učebna VP225 od 15.00 do 16.00. Neformální prostředí pro pokračování workshopu nabízí raut, který je pro zúčastněné strany přichystán na 17.00.

Tematické okruhy diskuze:

• oblasti a rozsah vzájemné spolupráce UP a externích subjektů
  • potenciál vs. bariéry této spolupráce
  • příčiny nedostatečné spolupráce a jak je eliminovat
  • systém řízení poptávky a nabídky (centralizované univerzitní pracoviště vs. spolupráce založená na individuálních kontaktech)

Moderuje: Ing. Jiří Herinek, ředitel Podnikatelského inkubátoru Vědeckotechnického parku Univerzity Palackého v Olomouci

Účastníci:

UPOL reprezentanti – prorektor pro záležitosti vnějších vztahů, Katedra chemie, Katedra informatiky, Katedra pedagogiky s celoškolskou působností, Katedra psychologie a patopsychologie, Katedra aplikované ekonomie, Katedra ekologie a životního prostředí, Katedra biologie, Katedra rekreologie, Katedra sociologie a andragogiky

Firmy – EURES, Grafia, Kika Nábytek, Manpower, Nemesis, Procter & Gamble – Rakona, Sluňákov, Stomix, USU Software